Vaidas Arvasevičius

Šeimų ir pedagogų konsultantas, 
vedų specialistas, lektorius

Master Class

IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS

MASTER CLASS bus organizuojamas tos temos, kuri surinks daugiausiai išankstinių registracijų

Trijų vaikų tėtis, šeimų konsultantas, taikantis Vedinę išmintį ir šiuolaikines psichologijos žinias, sertifikuotas kūno psichoterapeutas, šeimos, karjeros, gyvenimo būdo konsultantas, lektorius ir pranešėjas.

Auklėjimas be bausmių. Įmanoma

Mokymų metu V. Arvasevičius kalbės apie pozityviąją tėvystę ir vertybinį auklėjimą, motyvuojant ne bausmės baime, o gero elgesio vertės supratimu. Lektorius papasakos apie saugių ribų vaikų apibrėžimą bei įgyvendinimą, grįžtamąjį ryšį vertinant vaiko gyvenimą ir jo poveikį, pateiks realių pavyzdžių ir juos analizuos. Išgirsite ir kaip motyvuoti vaikus elgtis tinkamai.

Vaikų pagarba suaugusiems. Kada jau galime tikėtis?

Kaip mes užsitarnaujame vaiko pagarbą? Ar suaugusiajam gyvybiškai svarbu, kad jį gerbtų vaikas? Mokymų metu lektorius kalbės apie pagarbos ir paklusnumo, klausymo ir įsiklausymo skirtumus, suaugusiojo nurodymų, kaip alternatyvos vaiko pasirinkimui, taktiką bei ribas ir atsakomybes, priklausomai nuo vaiko amžiaus.

Prieraišumas. Vaikams labiau reikia suaugusiųjų

Šių mokymų metu lektorius pasidalins prieraišumo teorijos ir jos poveikio, ryšio su patyčiomis, savižudybių aspektų, vertybių perėmimo iš autoritetų, tėvų, mokytojų, suaugusiųjų, bendraamžių autoritetų, gaujų vadeivų principais. Kaip kurti gerą santykį su vaikais?

Paauglystės grimasos

Lektorius kalbės apie vaiko raidos etapus, paauglystės ypatumus: kaip iki jos ateinama, ką turime žinoti bendraudami su vaikais šiame brandos etape? Taip pat pabrės kartų skirtumus: Z kartos ypatumus, technologijų įtaką ir naujausius sutrikimus. Kaip vaikui padėti paauglystės laikotarpiu?

Vaikų galia (iš)gyventi

Mokymai apie vaiko savarankiškumą, jo skatinimą kasdienybėje,  dažnai pasikartojančias suaugusiųjų klaidas, vaikų gebėjimą mėgdžioti, kopijuoti elgesį, apie pavyzdžio galią ir bejėgiškumą, kiekvieno unikalų kelią, mokymosi gyventi pobūdį ir motyvaciją, entuziazmą ir gyvybingumą. Kaip vaikai renkasi autoritetus ir seka jais? Apie padrąsinimus, pagyrimus ir pergyrimus, įvertinimą, sėkmės ir nesėkmės santykio įtaką būsimai motyvacijai.

Tėvystės auklėjimo mitai, klaidos ir jų alternatyvos

Mokymų metu lektorius analizuos šiuos klausimus: Kaip atrasti ramybę ir susikalbėti su vaikais? Kokius uždavinius sau iškelti auklėjant vaikus, kaip reaguoti į jų elgesį, ką sakyti ir kaip? Kokio auklėjimo rezultato tikimės ir kodėl dažnai gauname visiškai kitokį? Kaip jaučiamės auklėdami vaikus ir kodėl pritrūkstame kantrybės?

©2017-2020  Alma Master - Leaders MASTERCLASS