AUŠRA KURIENĖ

Psichologė, psichoterapeutė
Paramos vaikams centro steigėja ir vadovė

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų

Daugiau nei 30 metų skleidžia pozityvios tėvystės idėjas

 

Juodai baltas paauglystės pasaulis

Mokymų metu tėvai turės galimybę suprasti, kas vyksta paauglio vidiniame pasaulyje, kokie socialiniai ir psichologiniai pokyčiai vyksta brendimo metu, kaip atpažinti ir suprasti probleminį paauglio elgesį, kaip sustabdyti kovas ir kurti geresnius tarpusavio santykius.

 

Probleminis vaikų elgesys:

kaip suprasti ir ką daryti?

Mokymų metu tėvai sužinos dėl kokių priežasčių vaikams kyla elgesio ir emociniai sunkumai ir kaip galima padėti vaikui juos įveikti. Vaiko elgesio supratimas leidžia tėvams efektyviai veikti, keičiant situaciją ir padedant savo vaikui gerai jaustis ir elgtis tinkamai. Taip pat aptarsime konkrečius elgesio keitimo ir emocinės paramos metodus.

 

Efektyvūs ir neefektyvūs ugdymo metodai

Lektorė kalbės, kaip įvairūs tėvų naudojami ugdymo ir auklėjimo metodai veikia vaiko elgesį ir savijautą. Aptarsite ir diskutuosite, kurie metodai yra efektyvūs, padedantys vaikui augti ir realizuoti savo potencialą, kurti pozityvius santykius šeimoje, o kurie, net ir labai populiarūs, nepadeda veikti sėkmingai.

Seminaras labiau skirtas tėvams auginantiems vaikus iki 10 metų.

 

Esminių tėvystės įgūdžių ir pozityvaus ugdymo principų mokymai

Mokymų metu sužinosite:

Kokiais principais vadovaujantis ugdomi šiuolaikiniai vaikai ir kokių tėvystės įgūdžių reikia kasdien?

Ką reiškia ir kaip reikia skatinti ir drausminti, palaikyti ir kelti iššūkius, ugdyti atsakomybę ir žmogiškumą, girti ir kritikuoti?

 

AUŠRA KURIENĖ

Paramos vaikams centro įkūrėja ir vadovė, psichologė, vaikų ir paauglių psichoanalitinė psichoterapeutė, grupės analitikė. Jau daugiau negu trisdešimt metų teikia pagalbą vaikams, turintiems elgesio ir emocinių sunkumų, konsultuoja tėvus ir specialistus, rengia mokymus ir skleidžia pozityvios tėvystės idėjas.

Aušra Kurienė dėsto Vilniaus universiteto podiplominių studijų programose rengiančiose suaugusių ir vaikų psichoterapeutus, nuolat veda supervizijas specialistams. Yra parengusi keletą metodinių leidinių apie darbą su smurtą patyrusiais vaikais ir išleidusi knygas „Ką kiekvienas vaikas turi žinoti apie smurtą“ ir „Kaip užauginti žmogų“.

MOKYMŲ FORMATAS

,Alma Master" mokymų formatas – 2.5 val. trukmės vakariniai mokymai (18:00 - 20:30)

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų

DĖMESIO. Pirmiesiems 20 bilietų taikoma 50 proc. nuolaida.
Užsiregistruokite ir mes informuosime Jus asmeniškai apie bilietų pardavimo pradžią.