Austėja Landsbergienė

Pedagogė, verslininkė

darželių ir mokyklų steigėja

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų

Mokymai skirti visiems tėvams, kurie nori savo vaikus ugdyti inovatyviai ir pozityviai.

Lektoriai-400x400_Austeja-4.jpg
Kaip pozityviai auklėti vaikus?

Austėja Landsbergienė pastaruosius metus su visa Lietuva dalinosi pozityvios disciplinos pamokomis tėvams ir mokytojams. Pastebėta, kad visuomenei netrūksta noro, tačiau trūksta žinių ir pozityvios disciplinos pavyzdžių. Mokymų metu lektorė pasidalins patirtimi ir patarimais, kaip pozityviai auklėti vaikus nekeliant balso ir pasiekti auklėjimo bei ugdymo tikslus. Būtent tokius pavyzdžius išgirsite mokymuose.

Stereotipinio ugdymo spąstai.
Kaip jų atsikratyti?

Stereotipai atsirado, nes smegenys tingi mąstyti ir nori viską supaprastinti. Tačiau kai stereotipizuojame, į žmogų staiga nebežiūrime kaip į individą ir, dažnai visai neteisingai, priskiriame jam tam tikroms grupėms būdingų bruožų.

Tyrimai atskleidė, kad stereotipinis požiūris labai kenkia vaikams. Pavyzdžiui, kviečiame vaiką žaisti futbolą. Kai naudojamas kreipinys vaikai, didžioji dalis atsiliepia į kvietimą ir prisijungia prie žaidimo. Tačiau kreipinį pakeitus į berniukai, didžioji dalis mergaičių lieka sėdėti.

Mokymuose išgirsite, ne tik kodėl stereotipai kenkia, bet ir kaip jų atsikratyti, kodėl tai, didžiąja dalimi, yra nuolatinis ir sunkus darbas su savimi.

Lektoriai-400x400_Austeja-3.jpg
Lektoriai-400x400_Austeja-1.jpg
Vaiko skaitymo įgūdžių lavinimo mokymai

Gebėjimas skaityti koreliuoja su komunikacine kompetencija ir su mokymusi apskritai. 
Anne E. Cunningham tyrimas dar 1997 atskleidė, kad vaiko skaitymo rezultatai ANTROJE KLASĖJE patikimai leidžia spėti, kokie bus jo akademiniai pasiekimai vienuoliktoje klasėje (nepriklausomai nuo įgimto talento ir net darbštumo).
Apie skaitymą Lietuvoje kalbama tikrai nemažai. Tačiau A. Landsbergienės teigimu, didžiausia bėda, kad daug tėvų ar pedagogų išmoko vaiką tik techniškai jungti raides, tačiau neišmoko suprasti, ką vaikas perskaitė.
Šiuose mokymuose išgirsite, kaip išmokyti vaikus iš tiesų skaityti - perskaityti, suprasti ir analizuoti tekstą.

Jaunosios kartos pilietiškumo mokymai

Pilietiškumui skirta trečioji pamoka ketvirtadieniais nepadės. Pilietiškumas yra ugdomas visur ir visada, nuo pirmųjų vaiko gyvenimo dienų. Labai dažnai ir pati pilietiškumo sąvoka yra interpretuojama skirtingai. Šiuose mokymuose dr. Austėja Landsbergienė pasidalins savo pilietiškumo apibrėžimu bei būdais, kaip pilietiškumą ugdyti ir puoselėti kartu su jaunąja karta. 

Lektoriai-400x400_Austeja-2.jpg
AUSTĖJA LANDSBERGIENĖ

Pedagogė, verslininkė, dr.Austėja Landsbergienė, įsteigusi 18 darželių, 3 mokyklas, mokytojų akademiją, kviečia į mokymus, kurie padės išlaisvinti Jūsų požiūrį į ugdymą.

Inovatoriška, atvira, šmaikšti - tokią A. Landsbergienę pažįsta tėvai, vaikai ir pedagogai. Ji drąsiai ir gyvenimiškai, o kartais su šmaikščia ironija ragina mus ugdyti vaikus kitaip, be ,,rėmų", kūrybiškai.

Mokymai skirti visiems tėvams, kurie nori savo vaikus ugdyti inovatyviai ir pozityviai.

MOKYMŲ FORMATAS

,Alma Master" mokymų formatas – 2.5 val. trukmės vakariniai mokymai (18:00 - 20:30)

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų

DĖMESIO. Pirmiesiems 20 bilietų taikoma 50 proc. nuolaida.
Užsiregistruokite ir mes informuosime Jus asmeniškai apie bilietų pardavimo pradžią.