Master Class

Išankstinė registracija

MASTER CLASS bus organizuojamas tos temos, kuri surinks daugiausiai išankstinių registracijų

Eglė ir Darius Kauneckai 

Ajurvedinio spa centro ,,Shanti” įkūrėjai, lektoriai

17 metų praktinė patirtis ir žinios

Nuo neatmenamų laikų žmogus ieškojo būdų, kaip pratęsti jaunystę ir prailginti savo gyvenimą. Tačiau kas gali būti geriau už senus, laiko patikrintus natūralius terapijos metodus. Viena iš seniausių ir veiksmingiausių sveikatingumo sistemų yra Ajurveda, šiandien ji sėkmingai taikoma kasdieniniame gyvenime ne tik Indijoje bet ir visame pasaulyje. Mes tikime, kad ilgam ir sveikam gyvenimui yra svarbu ne gydytis jau susirgus, bet išmokti pastoviai puoselėti savo kūną ir dvasią.
MOKYMŲ FORMATAS

,Alma Master" mokymų formatas – 2.5 val. trukmės vakariniai mokymai (18:00 - 20:30)

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų


DĖMESIO. Pirmiesiems 20 bilietų taikoma 50 proc. nuolaida.
Užsiregistruokite ir mes informuosime Jus asmeniškai apie bilietų pardavimo pradžią.

Alma-Master_Egle-ir-Darius-Kauneckai_Sha

Kaip puoselėti kūną ir dvasią pagal ajurvedą?

Norite pakeisti savo įpročius, susigrąžinti harmoniją ir ramybę, išbandyti kai ką naujo? Master Class metu Eglė ir Darius Kauneckai pasidalins senais, laiko patikrintais, natūraliais terapijos metodais, atliks došų testą ir padės jums save pažinti pagal Ajurvedą.

Šiandien Ajurveda sėkmingai taikoma kasdieniniame gyvenime ne tik Indijoje bet ir visame pasaulyje. Ilgam ir sveikam gyvenimui yra svarbu ne gydytis jau susirgus, bet išmokti pastoviai puoselėti savo kūną ir dvasią.
 

Seminaro metu sužinosite, kaip atlikti Champi GALVOS MASAŽĄ.

Ajurveda: Sveikata ir harmonija kasdien

Master Class metu Eglė ir Darius Kauneckai kalbės apie žmogaus tipus pagal ajurvedą ir padės jums atpažinti savo tipus pasitelkiant došų testą. Jei došos veikia darniai ir jų prigimtinė proporcija nesikeičia, organizmas yra sveikas. Došos yra gyvybinės jėgos, neturinčios fizinio pavidalo. Vis dėlto jų sankaupos sukelia došų reguliuojamų organizmo elementų disbalansą ir tai yra ligos proceso pradžia. Žinant, kuri doša dominuoja ir taikant būtent jai tinkamą dienos režimą, mitybos principus, galime išvengti negalavimų bei atrasti harmoniją.

Master Class metu taip pat mokysitės, kaip atlikti Champi GALVOS MASAŽĄ.

Laikas pokyčiams - sveika gyvensena pagal ajurvedą

Visais laikais žmogui kyla klausimas, kaip pratęsti jaunystę ir prailginti savo gyvenimą. Ką pasirinkti kasdienybėje? Kaip pažinti SAVE! Kad žinotum kas TAU tinka labiausiai?! Taip pat šios dienos aktualus klausimas, kokia žmogaus mityba turėtų būti? Dietos, mitybos treneriai - teorijų yra begalės, nuo žmogaus gyvenimo ritmo iki kraujo grupių ir pan.

Mes mitybos ir sveikos gyvensenos pagrindu laikome ajurvedos praktiką. Juk pirmiausia turi pažinti save, ir kai žinai kas esi, žinai, kuo gali save džiuginti ir džiaugtis gyvenimu

Išmoksite atlikti Champi GALVOS MASAŽĄ.

Susitinkame su Egle ir Dariumi Kauneckais, kur dalinsimės patarimais ir savo žiniomis, bei per 17 metų sukaupta patirtimi.

Organizmo valymas pagal ajurvedą

Šiandien Ajurveda sėkmingai taikoma kasdieniniame gyvenime ne tik Indijoje bet ir visame pasaulyje. Mes tikime, kad ilgam ir sveikam gyvenimui yra svarbu ne gydytis jau susirgus, bet išmokti pastoviai puoselėti savo kūną ir dvasią.

Seminaro metu mes atsakysime JUMS į klausimus:
kaip kokybiškiau gyventi?

kaip pažinti save?
kaip pažinti aplinkinius?

kaip "išsivalyti"?

kaip atrasti ramybę?

Praktiniai mokymai, kaip atlikti Champi GALVOS MASAŽĄ.