Eugenijus Laurinaitis

gydytojas psichiatras, 

psichoterapeutas, VU docentas

Master Class

Išankstinė registracija

MASTER CLASS bus organizuojamas tos temos, kuri surinks daugiausiai išankstinių registracijų

Gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, VU docentas, M. Romerio universiteto profesorius, psichoterapijos dėstytojas, lektorius, Lietuvos psichoterapijos draugijos prezidentas, Europos psichoterapijos asociacijos (EAP) valdybos narys. 2013 - 2015 m. - Europos psichoterapijos asociacijos (EAP) prezidentas, nuo 2015 m. - EAP Generalinio sekretoriaus pavaduotojas, Nuo 2017 m. - Europos psichoterapijos asociacijos generalinis sekretorius.

MOKYMŲ FORMATAS

,Alma Master" mokymų formatas – 2.5 val. trukmės vakariniai mokymai (18:00 - 20:30)

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų


DĖMESIO. Pirmiesiems 20 bilietų taikoma 50 proc. nuolaida.
Užsiregistruokite ir mes informuosime Jus asmeniškai apie bilietų pardavimo pradžią.

Darbas ir gyvenimas:

kaip gyventi neperdegus?

Šiame susitikime lektorius E. Laurinaitis kalbės apie perdegimo sindromą – vis dažniau patiriamą, labai sunkiai išgyvenamą ir nelengvai gydomą būseną, atsirandančią dėl stipraus noro dirbti gerai, siekti tobulų rezultatų. Nagrinėsite, kokią reikšmę šiems sunkumams turi žmogaus „teigiamos“ vertybės, kas yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė už savo gyvenimą, ką ir kaip galime ir turime keisti, kad neperdegtume.

Kaip atrasti gyvenimo laimę ir prasmę?

Šio susitikimo tikslas – išsiaiškinti, kuo skiriasi laimė ir pasitenkinimas, kas yra gyvenimo tikslas ir prasmė, kaip šias sąvokas mes painiojame ir kas keičiasi, jei jas atskiriame. Su lektoriumi kalbėsite apie skirtingus gyvenimo kelio etapus, tų etapų uždavinius, jų vietą viso gyvenimo kelyje. Aptarsite sunkumus, kuriuos sutinkate eidami per gyvenimą. Pakalbėsite apie džiaugsmą ir kančią, šių išgyvenimų vietą mūsų gyvenime. Lektorius kalbės ir apie tai, kokie skirtumai laukia vyrų ir moterų jų gyvenimo kelyje, ir kaip geriau suprasti ir atjausti vieniems kitus.

Stresas: kaip jį suvaldyti?

Ši tema aptarinėjama bene kasdien daugybę kartų, bet kalbant apie stresą vis dar lieka daugybė mitų ir klaidingų įsivaizdavimų. Kartu su lektoriumi E. Laurinaičiu Master Class metu aptarsite, kas yra stresas jo atradėjo Hanso Selje požiūriu, kokios yra streso rūšys, ką jis gali daryto gero ir blogo mūsų kūnui ir psichikai. Lektorius kalbės ir apie streso reguliavimo būdus, jo sukeltų pokyčių iškrovos metodus, gyvenimo būdo ir filosofijos įtaką streso išgyvenimui bei panaudojimui. Šnekėsite, kilus norui, ir apie individualią paskaitų dalyvio kasdienybę, jo specifinius stresus ir specifinius poreikius.

Emocijos, jausmai, protas - kas ką valdo?

Šio susitikimo tema – vos ne amžinas daugelio žmonių noras, kad protas valdytų jausmus, ir visos pasekmės, kurios seka iš šios iliuzijos. Kartu su lektoriumi aptarsite emocijų ir jausmų biologinius, psichologinius ir socialinius mechanizmus, naujausių neuropsichologinių tyrimų duomenis apie smegenų veiklą, paieškosite, kokios yra galimos nepageidaujamų emocinių reakcijų koregavimo galimybės. Nagrinėsite emocijų, jausmų, proto ir veiksmų tarpusavio ryšį ir mūsų galimybes sąmoningai reguliuoti šiuos santykius.

©2017-2020  Alma Master - Leaders MASTERCLASS