Master Class

Išankstinė registracija

MASTER CLASS bus organizuojamas tos temos, kuri surinks daugiausiai išankstinių registracijų

Andrius Pauliukevičius

kultūristas, treneris, rašytojas

Andrius Pauliukevičius - kultūristas, treneris, rašytojas. 2 kartus Europos kultūrizmo čempionas, penkių knygų: ,,Tobulas kūnas”, ,,Pasiek savo tikslą”, ,,Tobulas kūnas per 100 dienų”, ,,Mano Afrika”, ,,Tobulesnis kūnas” ir ,,Tobulas maistas sportuojantiems”, iš kurių pirma ir trečia jau tapo bestseleriais, autorius.
MOKYMŲ FORMATAS

,Alma Master" mokymų formatas – 2.5 val. trukmės vakariniai mokymai (18:00 - 20:30)

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų


DĖMESIO. Pirmiesiems 20 bilietų taikoma 50 proc. nuolaida.
Užsiregistruokite ir mes informuosime Jus asmeniškai apie bilietų pardavimo pradžią.

Sveiko svorio metimo formulė

Sportininkas ir treneris kalbės, kokius tikslus realu išsikelti. Sportininkai ir modeliai, kurie tobulai atrodo nuotraukose, retai taip atrodo kiaurus metus, o bandymai tai daryti yra baigęsi ir mirtimi.

A. Pauliukevičius parodė, kad tuo pačiu metu galima ir sėkmingai dalyvauti varžbose, ir užsiimti kūrybine bei socialine veikla. Bet tam svarbu žinoti, kaip reikia maitintis, norint išlaikyti darbingumą ir nesutrikdyti hormonų veiklos, per kiek laiko, nekenkiant sveikatai, galima pasiekti norimą kūno svorį.  Daugybė žmonių tiki, kad didelę dalį rezultato sudaro papildai, kai iš tiesų tai yra gera mityba ir geras miegas.

Kaip atremti aplinkos spaudimą keičiant gyvenimo būdą

A. Pauliukevičius pradėjo treniruotis ir dalyvauti varžybose, kuomet sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas dar nebuvo madingas. Jis buvo taip sunkiai suprantamas, kad netgi blogų produktų atsisakymas aplinkiniams atrodė kaip žalingas sveikatai savęs varžymas. Jūsų tėvai ir seneliai, kurių jaunystė praėjo sovietmečiu ar pokario metais, ir kurie ilgą laiką išgyveno įvairius nepriteklius, kartais gali sunkiai suprasti, kaip Jūs kažko atsisakote savo paties noru. Ar galima pakeisti jų požiūrį? Kaip elgtis svečiuosi ar aplinkoje, kur Jūsų pasirinkimas atrodo išskirtinis?

Motyvacija sporte ir mityboje

Sportininkas dalinsis patirtimi, kaip per 20 treniruočių metų keitėsi motyvacija, kuri iš pradžių buvo patikti merginoms, vėliau – laimėti tarptautines varžybas ir galiausiai - savo veikla motyvuoti kitus. Blogų dienų pasitaiko ir patiems geriausiems, tad ką daryti, kai norisi viską mesti? Kaip jaustis: save graužti ir bausti, ar tai užmiršti ir eiti toliau, jei nutrūkai nuo grandinės ir suvalgei šeimyninę picą, tuo metu, kai turėjai suvalgyti pakelį varškės? O gal mes visi turime ne tiek pat valios ir vieniems kažkas duota, kitiems ne?

Galiausiai, ką daryti, kai pasieki išsikeltą tikslą? Ar tai jau kelio pabaiga, ar turi sau kelti naują?

Sportas daro įtaką ne tik išvaizdai

Individualios sporto šakos, kur laimėjimo nelabai turi su kuo dalintis, o dėl pralaimėjimo -  ką kaltinti, ar už ko pasislėpti, geriausiai ugdo discipliną ir darbo etiką. Vėliau tą discipliną kaip vėžlys savo kiautą, nešiojiesi visur. Tai lektoriui padėjo studijose, knygų rašyme, darbe su klientais.

Gyvenime, kaip ir sporte, neišvengiamos nesėkmės ir pralaimėjimai. Kelios sportininko knygos yra bestseleriai ir yra dvi nesėkmingos. Tačiau daugiau išmokstama ir labiausiai tobulėjama ne tada, kai pasiseka, o tada, kai turi atsitiesti po nesėkmės.

Kam pasiryžti norint geriau atrodyti?

Kaip mes galime atrodyti, nemažą įtaką daro kūno tipas, kuris yra įgimtas, tad tai nėra mūsų pasirinkimas. Dėl to svarbu žinoti, kas mes esame ir ko galime iš savęs tikėtis. Kas dar be storų arba plonų kaulų lemia tai, kaip atrodysime? Kaip kovoti su probleminėmis vietomis?

Kita dalis yra tai, kas priklauso nuo mūsų pačių: ką reikia valgyti ir ko būtina atsisakyti, kiek kartų per savaitę ir kiek valandų per dieną reikia praleisti sporto salėje?

Geresnė išvaizda gali atverti daugiau durų ir suteikti daugiau galimybių, kita vertus, ji pareikalauja laiko, pastangų ir vis tiek riboja Jūsų socialinį gyvenimą. Vis tik, A. Pauliukevičiui pasirodė, kad grąža yra didesnė nei auka.