Master Class

Sunku atpažinti savo emocijas ir jas suvaldyti?

Norite geriau save pažinti ir gebėti subalansuoti emocinį ir kognityvinį intelektus, kad galėtumėte efektyviau siekti tikslų, atrasti harmoniją ir stiprinti psichinę sveikatą?

Raimundas Alekna

Psichiatras 

psichoterapeutas

Mūsų psichinė sveikata nulemia mūsų poelgius – kaip elgiamės tam tikrose situacijose - adekvačiai, ar ne? Kaip ir kodėl jaučiamės? Psichikos sveikatą charakterizuoja emocinio intelekto lygis. Gera psichikos sveikata yra gera psichinė būsena. Psichikos sveikatą parodo tai, kad esant tam tikroms aplinkybėms, sugebame jaustis ir elgtis adekvačiai. Tam, kad gerai jaustumėmės ir gebėtume priimti tinkamus sprendimus, svarbu subalansuoti emocinį ir kognityvinį intelektus.

Psichiatro, psichoterapeuto Raimundo Aleknos Master Class apie tai, kaip geriau pažinti savo jausmus ir priimti teisingus sprendimus, kuo skiriasi emocinis ir kognityviniai intelektai, kaip juos subalansuoti, kad pagaliau rastume vidinę harmoniją su savimi ir aplinka? 

Didžiausias emocinio intelekto, gebėjimo suvokti, ką tu jauti, priešas yra mąstymas, nes žmogus dažnai išmokytas galvoti. Jis daug galvoja nuo ryto iki vakaro, būna pervargęs ir jam sunku apskritai susigaudyti, kas ir kurioje kūno dalyje vyksta. Kas yra emocinis ir kognityvinis intelektai, kaip juos subalansuoti ir kokią naudą mums tai duos?

KĄ IŠMOKSI:

Kas yra emocinis ir kognityvinis intelektai?

Kuo jie skiriasi ir kodėl juos taip svarbu subalansuoti dėl mūsų psichinės sveikatos?

Kaip pasirūpinti savo psichine sveikata, kad atrastume harmoniją, kodėl tai svarbu?

Kas lemia mūsų pasirinkimus, sprendimus, kaip su tuo susitvarkyti ir gebėti ramiai bei apgalvotai priimti jums tinkamiausią sprendimą bei taktiką.

Mokymai, skirti visiems, norintiems geriau pažinti save bei stiprinti emocinį ir kogtinyvinį intelektus
Alma Master, kas mes?

Mūsų misija padėti užimtiems įvairių sričių profesionalams mokytis iš Lietuvos lyderių. Žinome, jog laikas Tau yra svarbus resursas, tad ne visada paprasta atrasti jo asmeniniam tobulėjimui. Mūsų tikslas - per praktinius kelių valandų mokymus suteikti naujausias ir efektyviausias žinias. 

Pažink save geriau MasterClass mokymuose kartu su psichiatru, psichoterapeutu Raimundu Alekna jau sausio mėnesį.

Pirmieji bilietai su 50% nuolaida. 

©2017-2020  Alma Master - Leaders MASTERCLASS