Master Class

Kaip veikia mūsų smegenys?

Ramunė Dirvanskienė

Psichologijos mokslų daktarė,

lektorė, tyrėja

Neuropsichologija kai kam gali atrodyti tikras ,,raketų mokslas”! Tačiau net neįsivaizduojate, kiek ji gali pasakyti apie Jus. Kasdien mums įtaką daro daugybė dalykų, veikiančių mūsų savijautą ir protinę veiklą. Pažinkite save geriau ir paanalizuokite, kaip veikia jūsų smegenys ir kodėl?

MasterClass kartu psichologijos mokslų dr. Ramune Dirvanskiene, kuri papasakos apie smegenų veiklos procesus.

Ar žinote, kad smegenų tikslas -  kaupti ir apdoroti informaciją, o tada reaguoti, siunčiant nurodymus kaip elgtis kūnui? Smegenys susideda iš penkių pagrindinių dalių, kurių didieji pusrutuliai yra didžiausia ir labiausiai išsivysčiusi smegenų dalis. Ši dalis ir yra  atsakinga už tai, ką mes darome, matome, galvojame, jaučiame ir t.t. Kaip iš tiesų veikia smegenys ir pagerinti jų veiklą, kad galėtume sėkmingai siekti savo tikslų ir būtume sveiki?

KĄ IŠMOKSI:

Kaip veikia tavo smegenys?
  • Kaip veikia smegenys?

  • Kokie pokyčiai jose vyksta skirtingais gyvenimo etapais?

  • Kas sukelia dažniausiai sutinkamus sutrikusios smegenų veiklos simptomus?

Kaip pagerinti smegenų veiklą?
  • Ką reikia daryti norintiems pagerinti savo smegenų veiklą?

  • Kokia smegenų sandara ir jų veiklos ypatumai, kokie gyvensenos veiksniai daro įtaką smegenų sveikatai? Tai ypač svarbu tam, kad tiek dabar, tiek vyresnio amžiaus - galėtume džiaugtis puikia smegenų veikla.

Alma Master, kas mes?

Mūsų misija padėti užimtiems įvairių sričių profesionalams mokytis iš Lietuvos lyderių. Žinome, jog laikas Tau yra svarbus resursas, tad ne visada paprasta atrasti jo asmeniniam tobulėjimui. Mūsų tikslas - per praktinius kelių valandų mokymus suteikti naujausias ir efektyviausias žinias. 

MasterClass su Ramune Dirvanskiene apie tai, kaip veikia mūsų smegenys jau sausio mėnesį.

Pirmieji bilietai su 50% nuolaida. 

©2017-2020  Alma Master - Leaders MASTERCLASS