Master Class

Išankstinė registracija

Remigijus Savickas

Verslo ir Asmeninio augimo Mentorius,

verslo angelas, knygų autorius

APIE LEKTORIŲ

Remigijus Savickas - tyrinėtojas: žmogaus vidinio pasaulio, veiksmingiausių praktikų ir erdvių bei verslo pasaulio. Tarptautinių konferencijų pranešėjas, vienas geriausių Lietuvoje ekspertų asmeninio augimo, vadovų komandų emocinio ryšio įgalinimo, pardavimų srityse. AutentiskaLyderyste.lt ilgalaikių programų mentorius.

Akredituotas Italijos asociacijos autentiškumo revizijos ,,Holistic counceling” terapeutas, mentorius, verslo angelas. Transformacinių programų ,,Autentiška Lyderystė” mentorius bei knygos ,,Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje” autorius. 

R. Savickas kviečia keliauti kartu po savo vidinį pasaulį. Mažas pokytis viduje gali lemti reikšmingus pokyčius išorėje. ,,Kiekvienam būna dienų, kai norisi, kad kažkas supurtytų ir nurodytų, kur pažvelgti, kad galėtume atrasti atsakymus į nuolat sau užduodamus klausimus, susijusius su pilnatvės jausmu, noru susigrąžinti gyvybingumą, kūrybiškumo išlaisvinimu. Naudojant ,,holistic counseling” metodiką ir autentiškumo žemėlapį įmanoma atrasti barjerus, kurie padeda rasti atsakymą, kas trukdo siekti tikslų”, - sako R. Savickas

MOKYMŲ FORMATAS

,Alma Master" mokymų formatas – 2.5 val. trukmės vakariniai mokymai (18:00 - 20:30)

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų


DĖMESIO. Pirmiesiems 20 bilietų taikoma 50 proc. nuolaida.
Užsiregistruokite ir mes informuosime Jus asmeniškai apie bilietų pardavimo pradžią.

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į ŠIAS TEMAS:

MASTER CLASS bus organizuojamas tos temos, kuri surinks daugiausiai išankstinių registracijų

Alma-Master_400x400_Remigijus-Savickas-3

Kaip išdrįsti pradėti pokyčius?

Emocinis intelektas yra vienas iš pirmų žingsnių, kurį turi žengti, jei nori geriau save pažinti, tačiau nesuteikia ilgalaikio atsparumo striprinimo programos. Būtina turėti keletą atsparumo taškų, kuriems susvyravus, būtų galima atsiremti į kitus. 5 sritys ir 4 žingsniai kiekvienoje iš jų, padarys realų pokytį savijautoje ir ilgalaikį efektą. 2 būdai įveikti vidinį kritiką ir auginti drąsą veikti.  

XXI a. autentiška lyderystė

Ką tu realiai ,,spinduliuoji’’ savo komandai?  Kaip kolegos jaučiasi šalia tavęs? Jei norisi nuoširdaus ir atviro atsakymo, tuomet verta sudalyvauti. Jis gali šokiruoti! Taip pat sužinosi apie 5 emocines būsenas, kurių sintetiniai elgesiai gali kurti nepageidaujamus rezultatus. Jei nori reikšmingo sąmoningumo praplėtimo apie save, tuomet drąsiai ateik į saugią erdvę tai patirti.  

Kaip išlaisvinti kūrybiškumą?

Kūrybiškumo kompetencija aktuali ne tik šiandien, jos nepakeis ir naujausios technologijos. Master Class metu R. Savickas kvies pasisemti naujų idėjų. Taip pat: 4 kompetencijos kūrybiškumui lavinti. Google ir Disney kompanijų praktikos siekiant išskirtinių rezultatų. 5 praktiniai įrankiai, ištraukiantys iš rutininio mąstymo. 2 Mini aktyvios meditacijos būsenai pakeisti. Master Class, skirti visiems, norintiems ugdyti ir pritaikyti kūrybiškumą versle, įvairiose veiklose, kasdienybėje.

Ko reikia norint tapti autoritetu versle?

5 pagrindiniai akcentai ir sprendimai, kurie per metus gali padaryti didžiulį pokytį. 1 sugebėjimas, kuris sukurs neadekvatų konkurencinį pranašumą. Mąstymo perspektyvos pokytis savo veikloje siekiant įgyvendinti 10X strategiją.