Master Class

Stresas: kaip jį suvaldyti?

Eugenijus Laurinaitis

gydytojas psichiatras, 
psichoterapeutas, (VU) docentas

RENGINIO INFORMACIJA

Planuojama vieta:

SEB inovacijų centras, Savanorių pr. 1, Vilnius

Data: 2019-03-07

Pradžia: 18 val.

Trukmė: 2,5 val.

Bilietų kaina 100 €

Pirmiesiems 20 bilietų bus taikoma 50% nuolaida

Dėl papildomos informacijos, prašome kreiptis:

tel.: 8 684 86719

el.paštu: info@almamaster.com

Pirmiesiems 20 bilietų taikoma

50% nuolaida

Eugenijus Laurinaitis

Gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, (VU) docentas, M. Romerio universiteto profesorius, psichoterapijos dėstytojas, lektorius, Lietuvos psichoterapijos draugijos prezidentas, Europos psichoterapijos asociacijos (EAP) valdybos narys. 2013 - 2015 m. - Europos psichoterapijos asociacijos (EAP) prezidentas, nuo 2015 m. - EAP Generalinio sekretoriaus pavaduotojas, Nuo 2017 m. - Europos psichoterapijos asociacijos generalinis sekretorius.

Stresas: kaip jį suvaldyti?

Ši tema aptarinėjama bene kasdien daugybę kartų, bet kalbant apie stresą vis dar lieka daugybė mitų ir klaidingų įsivaizdavimų. Kartu su lektoriumi E. Laurinaičiu Master Class metu aptarsite, kas yra stresas jo atradėjo Hanso Selje požiūriu, kokios yra streso rūšys, ką jis gali daryto gero ir blogo mūsų kūnui ir psichikai. Lektorius kalbės ir apie streso reguliavimo būdus, jo sukeltų pokyčių iškrovos metodus, gyvenimo būdo ir filosofijos įtaką streso išgyvenimui bei panaudojimui. Šnekėsite, kilus norui, ir apie individualią paskaitų dalyvio kasdienybę, jo specifinius stresus ir specifinius poreikius.

Informacija dalyviams

Informuojame, kad mokymų dalyviai gali būti filmuojami, o video medžiaga pateikiama reklaminiais tikslais. Mokymų dalyviai, įsigydami bilietą, sutinka su šiomis sąlygomis. Žiniasklaidai naudoti medžiagą draudžiama, išskyrus tuos atvejus, kai gaunamas raštiškas Alma Master sutikimas.

©2017-2020  Alma Master - Leaders MASTERCLASS