SIMONA BURBAITĖ

tinklaraštininkė

knygos "Tavo geriausia draugė" autorė

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų

"Mis Lietuva 2013" 1-oji vice mis,

"Mis Visata 2013" dalyvė

Lektoriai-400x400_Simona-1.jpg
Psichologinė higiena. Kodėl psichologinės knygos neveikia?

Kalbėti apie psichologines problemas Lietuvoje vis dar tabu, nes būsi iškart pasmerktas, o geriausiu atveju – apšauktas bepročiu. Net ir pasaulinio lygio žvaigždės, tokios kaip Robbie Williams – pripažino, kad ilgai slėpė tai, kad sirgo depresija, nes tokios sąvokos kaip “depresija” ir “nerimas” visuomenėje buvo nepriimtinos. Galbūt ir šiandien jos vis dar nepriimtinos, bet apie tai kalbėti reikia. Pagaliau nutraukti tą tylą, nes psichologinė ir dvasinė kančia yra milijonus kartų sunkesnė nei fizinė.

Nemažai žmonių emocinę kančią gydo ją slėpdami. Jie griebiasi alkoholio, narkotikų, siekia malonumų, persivalgymo, daro viską, kas prislopina skausmą bet iš esmės jo negydo. Aš visada buvau tas žmogus, kuris galvodavo, kad depresija yra tinginių liga ir nesuprasdavau, kaip apskritai įmanoma ja susirgti. Tai gyvenimas man pasakė: “Žiūrėk, aš tau parodysiu kaip!”
 

Šiandien dirbsiu po palme.
Kaip uždirbti iš tinklaraščio rašymo

Ar įmanoma, iš to ką darai, išgyventi? Ar įmanoma to pasiekti ir kitiems? Kaip tai padaryti? Tokių ir panašių klausimų sulaukiu tikrai nemažai. Skirtingai nuo daugelio nuomonės, tinklaraščio rašymas nėra vien malonus laisvalaikio užsiėmimas – tai rimtas ir daug energijos reikalaujantis darbas. Man tai ne laisvalaikio praleidimo būdas, o pagrindinė veikla. Dirbu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. “Darbo sau” banga dar tik skinasi kelią ir nedaug kas ryžtasi ją pasirinkti. Galbūt bijo nežinomybės, nesaugumo ir stereotipų. Be to, labai trūksta asmeninių ir konkrečių patirčių pavyzdžių, kad darbas sau būtų savaime suprantamas pasirinkimas. Todėl kai tik yra galimybė – dalinuosi savo veiklos kūrimu, vystymo procesais, noriu savo pavyzdžiu parodyti, kad savas verslas nėra iš fantastikos serijos, kad tai yra įmanoma ir tikrai nebūtinos didelės investicijos.

Lektoriai-400x400_Simona-2.jpg
Lektoriai-400x400_Simona-3.jpg
Motyvacija sportuoti.
Sieki būti tik liesa ar nori turėti dailias formas ir kartu gerai jaustis? 

Pagaliau nuėjai į pirmą treniruotę, bet į antrą jau niekas nebenuvarys. Jei taip nutinka, siūlau nuoširdžiai sau atsakyti į klausimą – sieki būti tik liesa ar nori turėti dailias formas ir kartu gerai jaustis? Aš renkuosi antrą atsakymą, nes būti liesa nebūtinai reiškia jaustis gerai. Dailiai atrodyti ir tokiai išlikti ilgus metus gali tik pasirinkusi sveiką, visavertį gyvenimą, o ne alindama save (apie dietas pamiršk). Kiek įdėsi energijos, pastangų ir jėgų, taip atrodysi ir jausiesi. Atsimenu, kai tik pradėjau rimčiau sportuoti ir domėtis sveika mityba, man niekas nežadėjo, kad bus lengva ar pokyčiai bus labai greiti. Bet žinok - nuostabi savijauta ir pasitikėjimas savimi tikrai verti visų pastangų ir nuolatinio darbo. Toli ieškoti priežasčių sveikiau ir aktyviau gyventi visai nereikia, nes svarbiausia priežastis esi TU.

Valgau, kad gyvenčiau, ar gyvenu, kad valgyčiau

Man reikėjo nemažai laiko, kad suprasčiau, jog sveika mityba yra gyvenimo būdas, o ne trumpalaikė dieta. Matyt, didžiausia klaida, kurią dariau iki 20-ties metų – tai turėjau didžiulį norą prarasti nereikalingus kilogramus per trumpiausią laiką. Ir man tik vėliau atėjo supratimas, kad valgome ne tik, kad gražiai atrodytume, bet svarbiausia – kad būtume sveiki. Kiekvienas turi jausti, ko reikia jo organizmui ir kūnui. Kiekvienas turi pats atsirinkti – kas tinka, o kas ne. Todėl noriu pasidalinti savo patirtimi ir patarimais, kuriais pradėjau vadovautis tada, kai supratau, kad tikrai turiu kažką daryti ir pradėti gyventi, o ne badauti, save smerkti ir drebėti iš šalčio.

Lektoriai-400x400_Simona-4.jpg
SIMONA BURBAITĖ

Simona Burbaitė - tinklaraštininkė, "Mis Lietuva 2013" 1-oji vice mis, "Mis Visata 2013" dalyvė ir knygos "Tavo geriausia draugė" autorė. Prieš beveik kelis metus pradėjo rašyti tinklaraštį www.geriausiadrauge.lt apie grožį, madą, sveiką mitybą ir sportą.

MOKYMŲ FORMATAS

,Alma Master" mokymų formatas – 2.5 val. trukmės vakariniai mokymai (18:00 - 20:30)

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų


Užsiregistruokite ir mes informuosime Jus asmeniškai apie bilietų pardavimo pradžią.