Master Class

Sūnus ar dukra neklauso jūsų ir nuolat prieštarauja, o dažna diskusija pavirsta karo mūšio lauku?

Atrodo jog paauglystės etapas tęsis amžinai...

Vaidas Arvasevičius

Šeimų ir pedagogų konsultantas,

vedų specialistas, lektorius

Paauglystė, gali būti sudėtingas etapas vaikų-tėvų santykiuose. Vienas kito nesupratimas dažnai tampa vaidų ir pykčių priežastimi. Kviečiame į MasterClass, skirtą tėvams, norintiems sukurti pozityvius ir stiprius santykius su įvairaus amžiaus vaikais.

Alma-Master_Vaidas-Arvasevicius_400x400_

MasterClass kartu su psichoterapeutu, trijų vaikų tėčiu Vaidu Arvasevičiumi apie tai, kaip pereiti sudėtingus paauglystės rūpesčius. Išmok daugiau apie vaiko raidos etapus, paauglystės ypatumus: kaip iki jos ateinama, ką turime žinoti bendraudami su vaikais šiame brandos etape? Taip pat kartų skirtumai: Z kartos ypatumai, technologijų įtaka ir elgesio sutrikimai. Kaip vaikui padėti paauglystės laikotarpiu?

KĄ IŠMOKSI:

Ką tėvai privalo žinoti bendraudami su paaugliu?

Kodėl paaugliai yra jautresni, kaip su jais kalbėti, kad jus išgirstų, suprastų ir pasitikėtų?

Kaip jam padėti išgyventi šį laikotarpį?

Kaip išlaviruoti ir netapti vaiko priešu, o draugu, kuriam paauglys išdrįs išsipasakoti?

Mokymai, skirti visiems tėvams, kurie nenori prarasti ryšio su savo paaugliais.

Kiekvieno vaiko paauglystė prasideda skirtingai ir skirtingo amžiaus, todėl svarbu pasiruošti ir nusiteikti iššūkiams iš anksto. Žinodami pagrindines taisykles, išlaikysite stiprų ryšį su vaikais ir sunkiais momentais.

ATSILIEPIMAI:

Alma Master, kas mes?

Mūsų misija padėti užimtiems įvairių sričių profesionalams mokytis iš Lietuvos lyderių. Žinome, jog laikas Tau yra svarbus resursas, tad ne visada paprasta atrasti jo asmeniniam tobulėjimui. Mūsų tikslas - per praktinius kelių valandų mokymus suteikti naujausias ir efektyviausias žinias. 

Išmok, kaip susikalbėti su savo paaugliu MasterClass mokymuose kartu su vaikų psichoterapeutu Vaidu Arvasevičiumi jau gruodžio mėnesį. 

Pirmieji bilietai su 50% nuolaida.