Master Class

Darbuotojų motyvacija. Kaip ją padidinti?

Vidmantas Janulevičius

Lietuvos verslininkas,

Verslo inovacijų skleidėjas

Dažnai kaip didelių įmonių vadovai bei mažų įmonių savininkai susiduriame su darbuotojų efektyvumo problema. Jiems pradeda trūkti motyvacijos atlikti darbus, o nuo to kenčia ir verslo rezultatai. Kaip spręsti šią problemą?

MasterClass kartu BOD Group įkūrėju ir vadovu Vidmantu Janulevičiumi. Vadovaujant itin didžiulio pasisekimo sulaukusiam ir nuolat augančiam verslui, kyla daugybė iššūkių. Vienas iš jų - kaip pritraukti ir išlaikyti talentus, kuriems pinigai nebėra didžiausia motyvacija. 

Kur kas labiau šiandien juos motyvuoja įvertinimas bei galimybė realizuoti savo potencialą, įgyvendinti idėjas. Kaip motyvuoti ir padrąsinti savo komandą? Kaip įkvėpti žmones siekti daugiau vardan įmonės ir savo gerovės?

KĄ IŠMOKSI:

1. Pagrindinius principus, kaip atrasti, kas yra motyvacijos faktoriai tavo darbuotojams

Nėra verta stengtis "įbrukti" žmogui tai, ko jis visai nenori. Daugelis darbdavių pakeldami atlyginimą darbuotojui tikisi sulaukti efektyvumo padidėjimo. Tačiau ne visiems žmonėms pagrindinė motyvacija dirbti yra didesnis atlyginimas. Kaip suprasti, kas tinka būtent Jūsų darbuotojams?

2. Kaip praktiškai pritaikyti atrastas žinias apie tai, kas motyvuoja darbuotoją?

Teorinės žinios niekuomet nebus tokios efektyvios kaip praktinė patirtis ir realūs pavyzdžiai.

Kaip ir kokią motyvacinę sistemą taikyti, nuo ko pradėti ir kokie veiksmai patys efektyviausi

3. kaip įkvėpti žmones daryti daugiau vardan kompanijos?

Motyvuotas ir įkvėptas žmogus turi kur kas didesnį potencialą ir yra daug produktyvesnis nei tas, kuris nesijaučia vertinamas. Sužinosite, kaip įkvėpti darbuotojus, kad jie norėtų dėl įmonės ir verslo augimo daryti daugiau ir su entuziazmu.

Alma Master, kas mes?

Mūsų misija padėti užimtiems įvairių sričių profesionalams tobulėti iš Lietuvos lyderių. Žinome, jog laikas Tau yra svarbus resursas, tačiau ne visada paprasta atrasti jo asmeniniam tobulėjimui. Ypač nekokybiškam. Mūsų tikslas per praktinius kelių valandų mokymus suteikti naujausias ir efektyviausias žinias, kuriomis dalijasi Lietuvos lyderiai.

MasterClass su Vidmantu Janulevičiumi apie darbuotojų motyvaciją jau lapkričio mėnesį.

Pirmieji bilietai su 50% nuolaida. Nepraleisk!

©2017-2020  Alma Master - Leaders MASTERCLASS