Vytaras Radzevičius

Žurnalistas, keliautojas, 
knygų autorius, prodiuseris

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų

Spalvinga patirtis ir nuotykiai – Vytaro kasdienybė

 
Vytaras -400x400.jpg
Tikslai ir atsitiktinumai - kas valdo?

Kuo reikia vadovautis – širdimi ar protu? Ar tikslo siekimas pateisina visas priemones? Jaunesni žmonės dažnai klausia, kaip pasirinkti idėją, specialybę, gyvenimo būdą? Ar galima atsakyti į tokius klausimus? Galiu papasakoti tikrus gyvenimiškus nutikimus, kurie, galbūt, padės.

 
Šeimyninės kelionės išgyvenimo mokykla

Vienas dalykas yra keliauti su geriausiu draugu ar bendraminčių kompanija. Tačiau kelionės su šeima yra tikras išbandymas. Juk būna, kad net jaunavedžiai po medaus mėnesio grįžta namo skirtis. Didelės ir mažos gudrybės, kad visi šeimoje, nuo mažiausio iki didžiausio būtų patenkinti kelione.

Vytaras -400x400.jpg
 
Vytaras -400x400.jpg
Pasaulio pažinimo teorija ir praktika

Pasaulio pažinimas niekada nesibaigia. Tai yra vienas įdomiausių dalykų. Nuo vaikystės knygų ir vadovėlių iki neaprėpiamų tolių ir didingų Žemės stebuklų – kas yra brangiausia keliautojui? Ne veltui romėnai sakė ,,Via est vita’’ – kelias yra gyvenimas.

 
Atsikelk nuo sofos:
juk įveikiam save, o ne kalnus

Pirmasis žmogus, įveikęs Everestą, seras Edmundas Hillary, pasakė labai aiškiai ir paprastai – juk įveikiame save, o ne kalnus. Ką reikia daryti, kad patirtum gyvenimo nuotykius, kelionių išbandymus ir pažinimo džiaugsmą? 

Vytaras -400x400.jpg
VYTARAS RADZEVIČIUS

Spalvinga patirtis ir nuotykiai – Vytaro kasdienybė. Kūrybingumu, žingeidumu pasižymintis V. Radzevičius puikiai jaučiasi ne tik televizijos užkulisiuose, ar su plunksna rankoje, bet ir įvairių šalių kultūrų apsuptyje. Ne vieną iš mūsų įkvėpęs keliauti, pažinti pasaulį, Vytaras kviečia į diskusiją, kurios metu pasidalins su Jumis gyvenimiškomis pamokomis ir patarimais.

MOKYMŲ FORMATAS

,Alma Master" mokymų formatas – 2.5 val. trukmės vakariniai mokymai (18:00 - 20:30)

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų

DĖMESIO. Pirmiesiems 20 bilietų taikoma 50 proc. nuolaida.
Užsiregistruokite ir mes informuosime Jus asmeniškai apie bilietų pardavimo pradžią.