Master Class

Išankstinė registracija

MASTER CLASS bus organizuojamas tos temos, kuri surinks daugiausiai išankstinių registracijų

Žydrūnas Sadauskas

Veidoskaitos treneris,

hipnozės praktikas

Unikalių asmeninių talentų atskleidimo metodikų treneris! Eriksoninės hipnozės praktikas! Jau daugiau nei penkeri metai studijuoja ir taiko praktikoje įvairiausias metodikas, kurios leidžia per kiek įmanomą trumpesnį laiką nustatyti pagrindinius žmogaus charakterio parametrus ir juos keisti.
MOKYMŲ FORMATAS

,Alma Master" mokymų formatas – 2.5 val. trukmės vakariniai mokymai (18:00 - 20:30)

Mokymai bus organizuojami surinkus pakankamą kiekį išankstinių registracijų


DĖMESIO. Pirmiesiems 20 bilietų taikoma 50 proc. nuolaida.
Užsiregistruokite ir mes informuosime Jus asmeniškai apie bilietų pardavimo pradžią.

Zydrunas22.png

Kaip per 30 sekundžių perskaityti žmogų!

,,Profailingas’’ – tai bene viena iš efektyviausių žmogaus charakterio pagrindinių parametrų skaitymo ne tiesioginio kontakto metu metodikų, kuri paremta specialiųjų tarnybų ir psichiatrų sukurta metodika. Ji leidžia greitai „nuskaityti“ asmenines žmogaus charakteristikas, vertybes, motyvus, įsitikinimus, o taip pat gana tiksliai prognozuoti jo elgesį, reakciją įvairiose situacijose.

Profilio nustatymas (angl. profiling) plačiai taikomas spec. tarnybose, nes šioms žinyboms gyvybiškai būtinas gebėjimas kaip įmanoma greičiau perprasti žmogų, prognozuoti jo elgesį įvairiuose ir ypatingai - stresinėse situacijose. Asmenybinis profilis(iai) atsiskleidžia žmogaus veido bruožuose, kūno konstitucijoje, aprangoje, kalboje ir bendrame elgesyje. Norint atskleisti žmoguje esančius psichologinius profilius jums užteks 30 sekundžių. Tada galėsite užtikrintai prognozuoti žmogaus elgesį ir reakcijas įvairiausiose situacijose. Taip įgausite papildomą pranašumą!

ZS 12.jpg

Kaip susirinkti svajonių komandą?

Daugelis personalo atrankoje susiduria su paradoksu, kad tas pats žmogus vienoje įmonėje geriausias, o kitoje vidutiniokas. Tai nesusiję su profesinių įgūdžių trūkumu – tai susiję su charakterio atitikimu konkretaus darbo specifikai įmonėje. Kuo toliau, tuo dažniau girdime, kad Lietuvoje trūksta specialistų. Vis dažniau praktikoje susiduriame, kad surasti motyvuotą žmogų dirbti būtent toje srityje tampa itin sunku. Gal pagrindinė problema, kad bandome skirtingiems charakteriams taikyti tas pačias motyvacines priemones? Veidoskaitos metodikos pagalba galima nesudėtingai nustatyti, kuris kandidatas idealiausiai atitinka konkrečią darbo poziciją!

Žydrūnas.jpg

Kaip atrasti savo gyvenimo misiją!

Ar žinai, ką Tu iš tiesų nori/turi veikti šiame gyvenime? Iki 30 metų daugelis iš mūsų eina per gyvenimo etapą, kuris remiasi pagrindiniu klausimu: kas aš esu ir kokia viso to prasmė? Vienetai, unikalūs individai turi tokį duotą talentą žinoti, ko jie nori gyvenime ir visą laiką to atkakliai siekti. Kaip mano pažįstama pedagogė, kuri dar mokykloje žinojo, ką veiks po mokyklos.

 

Kiekvieno iš mūsų charakteris yra sudarytas iš tam tikrų komponentų, kuriuos lengvai atpažįstame visi. Šie komponentai Karlo Jungo buvo pavadinti archetipais (Tipinis reagavimas ir elgesys situacijose). Pavyzdžiui, visi suprantame, ką reiškia išsireiškimas ,,Ji kaip motina Teresė!’’. Posakis ,,Jis kovotojas už teisybę’’ irgi bus charakterio padidintas jautrumas neteisybei. Kiekvieno iš mūsų charakterių blokai pasireiškia skirtingai. Tai ir sukuria visą įvairovę!

 

Kviečiame į unikalią paskaitą, kurios metu sužinosite, kurie archetipai labiausiai dominuoja jūsų charakteryje, ir kokia viso to prasmė renkantis gyvenimo kelią!